Drobečková navigace

Úvod > MŠ Těšínská > Aktuality > Lyžařský výcvik - Lyžujeme se Sluníčkem

Lyžařský výcvik - Lyžujeme se SluníčkemLyžařský výcvik se bude konat v lednu/únoru 2021 (termín bude upřesněn).

V případě zájmu o 5-denní výjezdový lyžařský kurz (Po-Pá, 2 hodiny lyžování denně pro začátečníky i pokročilé lyžaře pro děti od 4 let) ve SKI areálu Bílá své dítě přihlaste. Údaje (jméno dítěte) vyplňte, prosím, čitelně.

Cena kurzu činí 2.240,- Kč, půjčovné 490,-/kurz.

Cena zahrnuje: 10hod výuky, dopravu, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, úrazové pojištění, zrušení cestovní služby, zavazadel, odpovědnosti, čaj, úschovu lyží, organizaci závodů, drobné ceny a diplomy pro všechny. Zapůjčení rozlišovacích vest a helem zdarma.

V případě onemocnění dítěte před kurzem nebo v průběhu kurzu dostanete zpět 80% zaplacené částky z nevyužité služby.

 

Více informací na www.sunoutdoor.cz

 

Tabulka na dveřích třídy Pastelky je pouze pro informaci p. učitelky zajišťující lyžařský kurz.

Děti si musíte přihlásit na www.prihlaskanakurz.cz od 15. 10. do 30. 11. 2020.

V případě pozdějšího přihlášení je účtován administrativní poplatek 250,- Kč.